X-TRA GEL Ana Sayfa X-TRA GEL İçeriği ve Etkileri X-TRA GEL Kullanımı X-TRA GEL'in Diğer Ürünlerden Farkı X-TRA GEL'in Yan Etkileri X-TRA GEL Kullanıcı Yorumları X-TRA GEL Online Sipariş Ver X-TRA GEL Müşteri Hizmetleri X-TRA GEL Online Destek
 
X-TRA GEL Kullanımı
Nuslank X-TRA GEL’in Kullanımı

Günde 3 kere, yağlanmanın ve selülit görünümünün olduğu bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır. X-TRA GEL Kullanımı

Daha etkili bir sonuç için;
NuSlank X-Tra Gel’in uygulanacağı bölge temiz ve kuru olmalıdır.Uygulamadan 5 dakika kadar önce bölgenin ılık havlu ile kompresi, derinin gözeneklerinin açılmasına yardımcı olur.Kompres sonrası masaj yapılarak jelin cilde iyice yedirilmesi sağlanır.

**Nu Slank X-Tra Gel’i uygularken masajın uygulama şekline dikkat edilmelidir.Yaklaşık 5 dk. jelin sürüldüğü bölgeden yukarıya doğru hareketlerle masaj yapılarak kan dolaşımı harekete geçirilmelidir.

NuSlank X-Tra Gel’in etkisini görmek için;
**Kullanım öncesi ölçünüzü alın. Jeli uyguladıktan 15 dakika sonra tekrar ölçüm yaptığınızda NuSlank X-Tra Gelin etkisini görebilirsiniz!!

Nuslank X-TRA GEL’in Kullanım Alanları

Selülit : Selülit derinin alt tabakasında , yağ dokusunun hemen çevresinde meydana gelir.Oluşan selülitler büyüyerek cilt yüzeyine doğru çıkarlar ve derinin üst bölümünde pütür pütür portakal kabuğu görünümünde bir görüntü bırakır.

Tıptaki adı hidrolipodistrofi olan selülit, derinin alt tabakasındaki yağ dokusunun bağ dokular arasında sıkışması sonucunda derinin üst kısmının portakal kabuğu görüntüsü almasıdır. Dolaşım ve hormonal bozukluklar sonucu bağ dokusunda lokal olarak sıvı toplanmasıdır.Selülit oluşumunda küçük damar dolaşımı yavaşlar ve damar bütünlüğü bozularak dışarı , doku içine sıvı sızar.Burada yağ dokusu su hücreleri arasında birikir ve zamanla selülitler oluşur.

Ciddi bir problem olan selülit, sanılanın aksine sadece kilolu bayanlarda görülmez. Zayıf ya da şişman her kadının korkulu rüyasıdır. Selülit, daha çok bayanların kalça, basen, dizin ve bileğin iç kısımları, baldırların arkası ve üst bacak bölgelerinde yoğunlaşır.

Selülitin Evreleri

Evre 0 : Ayakta dururken veya yatarken deri düzdür. Derinizi sıkıştırdığınızda sadece kıvrımlar oluşur, selülit görülmez.

Evre 1 : Ayakta dururken veya yatarken deri düzdür. Ancak derinizi sıkıştırdığınızda selülit görünümü oluşur.

Evre 2 : Yatarken deriniz düz görünür ancak ayağa kalktığınızda selülit görünümü oluşur.

Evre 3 : Derinizi sıkıştırmasanız bile her pozisyonda selülit görülür.

Bölgesel İncelme : Bölgesel fazlalıklar kişinin yaşına ve boyuna göre normal görünüm ve kiloda olan bir kişinin vücudunun sadece belirli yerlerinde oluşan ve depolanan yağ birikimleridir.Bu daha çok vücudumuzdaki yağ dağılımı ile ilgili bir durumdur. Göbek bölgesi, kadın ve erkekte en çok yağ birikiminin olduğu bölgedir.Cildin hemen altında yağ dokusu bulunur ve bu bölgede yağ birikimleri meydana gelir.

Bel bölgesinde yağ birikimi olduğunda kalınlaşma meydana gelir.Kadın ve erkek estetiği açısından bu bölge son derece önemlidir.Özellikle yağ birikimi yan boşluklarda olmaktadır. Basen bölgesinde yağ birikimi kadınsı konturların bozulmasına neden olur. Sağlıksız beslenme, spor yapamama, bazı metabolik ve hormonal hastalıklarda istenmeyen göbek, bel basen yağların oluşmasına sebep olur. Bu durumda yapılması gereken kişinin yaşına, yeme yeme içme alışkanlıklarına, vücut yapısına ve vücudundaki yağ dağılımına göre bölgesel uygulamalarla sorunlu bölgedeki yağ birikimini gidermektir.

Sıkılaştırma : Aşırı hareketsizlik, çok sık kilo alınıp verilmesi sporu bırakma yada doğal yaşlanma süreci içinde özellikle karın, kalça, bacak içleri ve kol üstelerinde gevşeklik ve deformasyon meydana gelir. Yukarıda belirttiğimiz nedenler dışında, kişinin genetik özellikleri açısından da bağ dokusu zayıf olabilir. Dolayısıyla yaşı ilerlemiş bir kişide elastikiyet kaybı daha sık görülmekle birlikte, genç bir kişide de bu tür deformasyonlar olabilir.

Vücudumuzda elastikiyet kaybı olup olmadığını anlamının çok basit yöntemleri vardır. Örneğin üst bacak bölümünüzü sıkıştırdığınızda doku sanki bir hamur parçası gibi kıvrılıyor yada hızlı bir şekilde yürürken kalça ve bacaklarınızın ‘jöle’ gibi hareket ettiğini hissediyorsanız bu o bölümdeki kasların yeterince güçlü olmadığı için deforme olduğunun göstergesidir.
 

 

Kapıda Kredi Kartı  İle Ödeme

Kapıda Nakit Ödeme

Hızlı ve Güvenilir Teslimat

Güvenli Alışveriş

 
X-TRA GEL

Copyright © 2009 X-TRA GEL Madein Holland - All Rights Reserved xtrajel kapsül

Tüm Kartlar Geçerlidir